Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta5223100741146610349537971%
Asker83011210822112080100%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu30118005202614363320667%
Beiarn2245004201540303313259%
Berlevåg9200040282010306267%
Bodø8220030070102205263%
Brønnøy200000000000000000%
Båtsfjord51100102530200050100%
Deatnu Tana200125800701242011526252051411782389%
Dovre6041010060031004267%
Drangedal6220000041101003150%
Evje og Hornnes2010010020001001150%
Fauske381013017203393417327671%
Fjaler00000000000000000 
Folldal00000000000000000 
Forsand00000000000000000 
Gildeskål80500300800512080100%
Gjerstad15100420001674111014293%
Grane85938001534877101071610602771%
Grong4101110040000011325%
Grue8402110081210004450%
Guovdageaidnu Kautokeino11905700550281402414172812776365%
Hamarøy71400200712111170100%
Hammerfest115020400111030307464%
Harstad6030010040012104067%
Hattfjelldal211378224119602051630212830311564974%
Hemnes4201900521036246411431574%
Kárásjohka Karasjok2604860089039218199222151271496957%
Kongsberg5017300035055789466401580%
Kongsvinger2191443102224333015771%
Kvænangen125003410133011117658%
Lebesby4051400130537443376271068%
Lier6225271131058473645292947%
Løten4019276450431065235311278%
Molde311000002000000020%
Målselv8116330019160841199101410632178%
Namsos66231631711007017158693581288%
Namsskogan25831860026530131131352%
Narvik39161300104043251263192449%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260160044024322201101438%
Nord-Odal25132134302637132218872%
Nordreisa15480060018631150162107%
Nærøysund104201300102211107370%
Oppdal00000000000000000 
Orkland114033300132111106755%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki10034210230331026121193012802280%
Rana14417800805614388251240101034072%
Rendalen131900220142130129569%
Rennebu7311110072110004357%
Røros4203314800461051490291769%
Saltdal531219001121454138312242379%
Sarpsborg1682032101623032111569%
Senja351380042027322230121534%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa2101000021000001150%
Sogndal00000000000000000 
Steigen62200200612002160100%
Steinkjer24813780027612116171071%
Stjørdal133300220103102219169%
Stor-Elvdal7027012109506312116386461766%
Storfjord1608005301631124213381%
Stryn00000000000000000 
Sørfold30311027002313629122173%
Sør-Varanger92361600260169491695341742080%
Tinn1971133201722122110753%
Trysil2299710012201802383342201234271687073%
Tysnes00000000000000000 
Unjárga Nesseby42910002200412436133311074%
Utgått - Skånland2384005302043222215565%
Vadsø27412005062723169324389%
Valle00000000000000000 
Vefsn7515250303257110763108442759%
Åmot1666493433181301712121181220121046763%
Åsnes156400210131211218553%
Sum 6339658812449613545228933283523052575382862066