Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta5222100721143032322123123%
Asker8301121081000001713%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu30018004302500250181727%
Beiarn2264004201600102141218%
Berlevåg9200040060010102422%
Bodø8320030080000101713%
Brønnøy200000101000000010%
Båtsfjord5110010141000001320%
Deatnu Tana2004470000111162261461995610628%
Dovre6041010060000101517%
Drangedal6030000030001001217%
Evje og Hornnes201001002000000020%
Fauske381112017303421102062816%
Fjaler00000000000000000 
Folldal00000000000000000 
Forsand00000000000000000 
Gildeskål8050030080011204450%
Gjerstad1570530001522000041127%
Grane85152900173385422353196622%
Grong411011004000000040%
Grue8402110081000001713%
Guovdageaidnu Kautokeino1190550053028136239132012597750%
Hamarøy7140020070000011614%
Hammerfest115020400110010203827%
Harstad603001004000000040%
Hattfjelldal211417304024662081482462518312%
Hemnes3203000112145711203184925%
Kárásjohka Karasjok2601810073039194115161633191009438%
Kongsberg50034004504311330193418%
Kongsvinger218134310200000000200%
Kvænangen124002310100000000100%
Lebesby405100010053000112372318%
Lier6652530600390110013365%
Løten4015077450381000012365%
Molde311000002000000020%
Målselv811427001813072412230126015%
Namsos662010420110065344253214432%
Namsskogan258418400250000000250%
Narvik3914110010403900013043510%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron26014004402211000131912%
Nord-Odal2613023420240000000240%
Nordreisa156500600170000000170%
Nærøysund104201300100000000100%
Oppdal00000000000000000 
Orkland114024300131000001129%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki1000331016022721312144254725%
Rana144079001106015000223291416%
Rendalen120800220120000011118%
Rennebu7311110070100001614%
Røros42028128003911213083119%
Saltdal53172200112153142250143926%
Sarpsborg146203210140000000140%
Senja3513800420270000000270%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa2110000021000001150%
Sogndal00000000000000000 
Steigen6220020061001103350%
Steinkjer2440510500241000012228%
Stjørdal13320022091001002715%
Stor-Elvdal702401199505823121094913%
Storfjord1607004301400002241025%
Stryn00000000000000000 
Sørfold31813027003010402072323%
Sør-Varanger923615002509852622140265928%
Tinn197113320170000000170%
Tjeldsund1000110300001012
Trysil22879851120180204810105974915521%
Tysnes00000000000000000 
Unjárga Nesseby429100019003811114083019%
Utgått - Skånland238400530201000001194%
Vadsø274100050524121251121244%
Valle00000000000000000 
Vefsn7521240504217532013096612%
Åmot1665783129161301546785833711722%
Åsnes156300210120000101117%
Sum 55988485125459140426267871751058618686609