Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta52230001335440000000440%
Berlevåg933000039000000090%
Båtsfjord512001015000000050%
Hammerfest114000700110000000110%
Karasjok260084007001516900000001690%
Kautokeino119045000045900000000900%
Lebesby40013001000230000000230%
Namsskogan2100000000000000000%
Nesseby42711001206360000000360%
Porsanger10010230021016700000000700%
Sør-Varanger9238150020314900000000900%
Tana2000105005305221000000002100%
Vadsø271900505200000000200%
Sum 873100021261627770000000