Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Aurskog-Høland43000010421000140100%
Ballangen291060093028411161141448%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu30014004402212353115750%
Beiarn1966005201915315217289%
Bodø7330010072101015271%
Brønnøy3000000110000101033%
Dovre9061020091121207278%
Drangedal1410101100131101104929%
Evje og Hornnes10100010200010120200%
Fauske2879018302874526226293%
Gildeskål70500300810223080114%
Gjemnes100002002000000020%
Gjerstad142402100027640110121586%
Grane9516160629196871386181365368%
Grong5210110050100001420%
Grue52011100512110050100%
Hamarøy6050010062001205183%
Harstad6120010040011002233%
Hattfjelldal1763449001623311532023151037251302374%
Hemnes380180040103252575731182%
Hurum9302220093201107278%
Kongsberg5006800240748158735462892%
Kongsvinger19103442102434233217789%
Kvænangen134000330100210238262%
Lier6623285073167777496402761%
Løten391919844045985631321382%
Meldal1246344002131121191275%
Molde3102110051000102367%
Målselv822044002215110217121014156742890%
Namdalseid2472255002157314121088%
Namsos461417014600516104761341774%
Namsskogan21472560024410152131162%
Narvik104211210110321118380%
Nissedal11000000110000010100%
Nord-Fron26022007303222636423988%
Nord-Odal25130334202547013217868%
Nordreisa1585004001712233011673%
Nærøy1858055002343115115883%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki0010000100000001
Rana6615600405211312151616301210112153%
Rendalen39208151451063443261204351%
Rennebu9300022070000011611%
Røros3922906500421110445135790%
Saltdal4842700122146555712438879%
Sarpsborg1590222201722222212580%
Skånland201040063023832052203100%
Snåsa261005001200001011150%
Steigen60400110613100160100%
Steinkjer275911440033361041151856%
Stjørdal13412222013232123130100%
Stor-Elvdal7232011148607111103283373451%
Storfjord1675005201930214111869%
Sørfold33417018203257638231194%
Tinn2282014401924003211850%
Tranøy35141600940433104141232066%
Trysil199488211241801742127211027211274764%
Valle100001001000000010%
Vefsn811524002414597713511952764%
Våler652580010907911138389522780%
Åmot1244382620121101201771031612655552%
Åsnes155400310132000215833%
Sum 5017109613828315713020152692832011573191791408