Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Ballangen299600650260000000260%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu3001700430240000000240%
Beiarn215600320160000000160%
Bodø832003008000000080%
Brønnøy201000102000000020%
Dovre110620120110000000110%
Drangedal1423111008000000080%
Fauske3010801710270000000270%
Folldal00000000000000000 
Gildeskål706003009000000090%
Gjemnes100001001000000010%
Gjerstad146033000120000000120%
Grane912131001927890000000890%
Grong512011005000000050%
Grue740111007000000070%
Hamarøy722002006000000060%
Harstad612001004000000040%
Hattfjelldal2344589222385623400000002340%
Hemnes32016001006320000000320%
Hurum931112008000000080%
Kongsberg5003700330430000000430%
Kongsvinger228321210170000000170%
Kvænangen1340003209000000090%
Lier6672850610470000000470%
Løten4015078540390000000390%
Meldal113024200110000000110%
Molde310101003000000030%
Målselv8216250016100670000000670%
Namdalseid247047300210000000210%
Namsos49139013800430000000430%
Namsskogan207408400230000000230%
Narvik103210220100000000100%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260800440160000000160%
Nord-Odal2612013320210000000210%
Nordreisa158400300150000000150%
Nærøy208402400180000000180%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki00010000100000001 
Rana16607600205713500000001350%
Rendalen4015658620420000000420%
Rennebu930002207000000070%
Røros3702612500340000000340%
Saltdal50102300942480000000480%
Sarpsborg156022220140000000140%
Skånland208400640220000000220%
Snåsa211000002000000020%
Steigen604001106000000060%
Steinkjer2470613400300000000300%
Stjørdal134122210120000000120%
Stor-Elvdal72280811950610000000610%
Storfjord160700420130000000130%
Sørfold3361401730310000000310%
Tinn227200430160000000160%
Tranøy35121000530300000000300%
Trysil1805654002115014600000001460%
Vefsn822631000520820000000820%
Våler68252400650600000000600%
Åmot1334492224159012300000001230%
Åsnes157600220170000000170%
Sum 4926208011923115916818690000000