Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta5221000130741694091291256%
Asker105012110100210115550%
Balsfjord31000110301001130100%
Bardu25017004202313433115860%
Beiarn2364003301621201061026%
Berlevåg9202040081220207178%
Bodø8210020050000112325%
Brønnøy200000101000000010%
Båtsfjord51200102612201060120%
Dovre6041010061011104267%
Drangedal612001004000000040%
Evje og Hornnes202000002000000020%
Fauske29820463427123054151252%
Fjaler00000000000000000 
Gildeskål9050031092021218189%
Gjerstad2085030001621020051125%
Grane86153400173289106871612593069%
Grong4110110041100002250%
Grue9402120091220106367%
Hamarøy60400200610212060100%
Hammerfest115020400110020204736%
Harstad3120000030010001233%
Hattfjelldal221437200118611951817181923251207554%
Hemnes4502000841042366510333973%
Karasjok2600960093025214151727154791308450%
Kautokeino119054003046103001510197515243%
Kongsberg6025210010047373421202733%
Kongsvinger1991332101911011151426%
Kvænangen12500022090110024533%
Lebesby4002000150035755411032380%
Lier5823171121146353041163028%
Løten401608753039423122142535%
Molde2010010020000101150%
Målselv8722340020120881198798523660%
Namsos67191751511006761413276481972%
Namsskogan21760350021322120101148%
Narvik3814110064035533442211455%
Nesseby42180001800364232101221452%
Nord-Fron26013004402120122291235%
Nord-Odal231503332026322102101643%
Nordreisa1685003001602011041225%
Nærøysund123402400131021105842%
Oppdal00000000000000000 
Orkland1251244001611001031325%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger1005390035018971169112911772077%
Rana1342660068441268142362813923469%
Rendalen1575000201400020131120%
Rennebu8320110071000001613%
Røros421282570043594242261762%
Saltdal471216001122433523104271657%
Sandnes00000000000000000 
Sarpsborg179400220172310028947%
Senja311370042026311023101632%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa211000002000000020%
Sogndal00000000000000000 
Steigen8050011071101104350%
Steinkjer241013680028303121101842%
Stjørdal114400210111201206555%
Stor-Elvdal70250119960603115253293141%
Storfjord153500330141101317747%
Sørfold296140172030525223191166%
Sør-Varanger92362000233991111077225622967%
Tana20018600600532002516241557241613981%
Tinn2171433302111112171433%
Trysil230959821151002211222181021109312840%
Tysnes0000000000000000
Utgått - Skånland2394005402235202113957%
Vadsø2759006062632453219770%
Valle101000001000000010%
Vefsn651719010418595554103322749%
Åmot173661031271919017219232091710987457%
Åsnes157400100120001001117%
Sum 6589278310348914233827402462672851794271941598