Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Ballangen29116007502901122392031%
Balsfjord31000110310001130100%
Bardu300180043025114232131243%
Beiarn2058103201914323215475%
Bodø8320030080200204450%
Brønnøy200000000000000000%
Dovre110620120112211118373%
Drangedal10430010082100205350%
Evje og Hornnes110001002000000020%
Fauske30117017102716226219863%
Folldal00000000000000000 
Gildeskål90600210913013190100%
Gjemnes10000100100000110100%
Gjerstad1410021000132000204929%
Grane94183700242687131097148612665%
Grong5120110051100103260%
Grue7401110072000002529%
Guovdageaidnu Kautokeino201000001000000010%
Hamarøy7230020071101205271%
Harstad6030010041010103150%
Hattfjelldal238408011133532092219192228191298054%
Hemnes32013009062853257224475%
Hurum8410021081110115363%
Kongsberg502310042039461111142528%
Kongsvinger20104322102234212113965%
Kvænangen124000330102110228267%
Lier668323041048741322192929%
Løten401505755037451132162140%
Meldal113014200100103206455%
Molde311000103000000030%
Målselv81193000181218012969117542667%
Namdalseid2463353002084104118275%
Namsos491510013700451184073331267%
Namsskogan2075074002355333019495%
Narvik104210220111130229290%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260600340132000125819%
Nord-Odal261403533028390110141454%
Nordreisa1575004001633043013387%
Nærøy2077023001915332014570%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki00010000100000001 
Rana13906500306513311721112716934067%
Rendalen411756862044341131133132%
Rennebu7311110071010103443%
Røros3723013600426116151301281%
Saltdal5010220084246384274281856%
Sarpsborg1352211201322311211285%
Skånland2285007402443023315968%
Snåsa211000002000000020%
Steigen6040011061011003350%
Steinkjer246231040025322032121350%
Stjørdal134222210133010105838%
Stor-Elvdal70240107115057714261213630%
Storfjord160700420131121308550%
Sørfold336120183030332273201061%
Tinn20811154020211132101050%
Tranøy3512100053030422231141640%
Trysil17060751019150170141519112613987258%
Vefsn8224271005207711443118413650%
Våler683729007407711122276403759%
Åmot134499262715901351411125199706552%
Åsnes166200220122000226638%
Sum 5216438111123215317319142292071571222631401118