Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Aurskog-Høland420000103000000030%
Ballangen2910700930290000000290%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu3001400430210000000210%
Beiarn195500410150000000150%
Bodø733001007000000070%
Brønnøy302000002000000020%
Dovre906102009000000090%
Drangedal1423111008000000080%
Fauske288701820260000000260%
Gildeskål705003008000000080%
Gjerstad145023000100000000100%
Grane95212201041522940000000940%
Grong521011005000000050%
Grue510110003000000030%
Hamarøy605001006000000060%
Harstad612001004000000040%
Hattfjelldal17635510013333416600000001660%
Hemnes3801600407270000000270%
Hurum930222009000000090%
Kongsberg5004000550500000000500%
Kongsvinger198332100170000000170%
Kvænangen134000330100000000100%
Lier6672650830490000000490%
Løten3915043440300000000300%
Meldal123024200110000000110%
Molde310101003000000030%
Målselv821430001780690000000690%
Namdalseid247046300200000000200%
Namsos46149012700420000000420%
Namsskogan218205600210000000210%
Narvik103211210100000000100%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260600330120000000120%
Nord-Odal2512021320200000000200%
Nordreisa158400400160000000160%
Nærøy187402400170000000170%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki0010000100000001
Rana6607000005712700000001270%
Rendalen3914551310290000000290%
Rennebu930002207000000070%
Røros3922702500360000000360%
Saltdal48621001210400000000400%
Sarpsborg156022220140000000140%
Skånland2010400630230000000230%
Snåsa211000002000000020%
Steigen604001106000000060%
Steinkjer2760512400270000000270%
Stjørdal134122210120000000120%
Stor-Elvdal72290712830590000000590%
Storfjord162500520140000000140%
Sørfold3341401820290000000290%
Tinn227200430160000000160%
Tranøy3510800330240000000240%
Trysil1993762002217013800000001380%
Valle100001001000000010%
Vefsn812730002716820000000820%
Våler6503600980530000000530%
Åmot1242301610760620000000620%
Åsnes156500310150000000150%
Sum 408570679724215113616710000000