Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Ballangen291160075029111223101934%
Balsfjord31000110310001130100%
Bardu300180043025114332141147%
Beiarn2156104201814324216276%
Bodø8320030081400207188%
Brønnøy200000000000000000%
Dovre1106201201132111210191%
Drangedal10430010082201207170%
Evje og Hornnes11000100201000011100%
Fauske32811017102827227222669%
Folldal00000000000000000 
Gildeskål90600210913013190100%
Gjemnes10000100100000110100%
Gjerstad1413021000164201209764%
Grane941947002523961410107168653169%
Grong5111110051100103260%
Grue74011100742100070100%
Guovdageaidnu Kautokeino201000001000000010%
Hamarøy7230020071101205271%
Harstad6030010041010103150%
Hattfjelldal238569610128452272723232332231517663%
Hemnes320140010063056357228288%
Hurum84100210812112180100%
Kongsberg507250042038771121191938%
Kongsvinger2094322102134412115675%
Kvænangen12400032092020127258%
Lier6611323040050962333262439%
Løten4018081175049772154262365%
Meldal113014200101103218273%
Molde311000103000000030%
Målselv8123320017132871511611158662181%
Namdalseid2462363002085104119179%
Namsos491115014700471187073361173%
Namsskogan2586093002665333020680%
Narvik104210220111131219290%
Nissedal11000000101000010100%
Nord-Fron26113005402331231414954%
Nord-Odal2617036410315110221211081%
Nordreisa15750040016431430151100%
Nærøy2067026002115332014770%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki00010000100000001 
Rana13905100905111114723132918104775%
Rendalen411778962049752141202949%
Rennebu7311110071020104357%
Røros37328136004110128241374100%
Saltdal508180084240510527635570%
Sarpsborg13522112013233113130100%
Skånland2386007402564133219683%
Snåsa210100002000000020%
Steigen6040011061011014267%
Steinkjer243021930027332034151263%
Stjørdal1342222101331212110377%
Stor-Elvdal70290111011706812564102392956%
Storfjord160700420131121409456%
Sørfold32614008303144238425678%
Tinn2081115402032124214670%
Tranøy3512100053030542232181251%
Trysil170617910191601762219211728141215571%
Vefsn8222270004166916873139561368%
Våler683831007408012152079453566%
Åmot1345592933159015018161261910816960%
Åsnes16109002202320002261738%
Sum 5636749013724514814520023012671911482941691370