Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta52221007211430000000430%
Asker841002108000000080%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu3001800430250000000250%
Beiarn215700320170000000170%
Berlevåg920004006000000060%
Bodø832003008000000080%
Brønnøy201000102000000020%
Båtsfjord511001014000000040%
Deatnu Tana200044000010414800000001480%
Dovre604101006000000060%
Drangedal603000003000000030%
Fauske3210801710270000000270%
Gildeskål906002109000000090%
Gjerstad188044000160000000160%
Grane861429002733850000000850%
Grong411011004000000040%
Grue840211008000000080%
Guovdageaidnu Kautokeino119045004502811800000001180%
Hamarøy722002006000000060%
Hammerfest115020400110000000110%
Harstad603001004000000040%
Hattfjelldal2114272252246521200000002120%
Hemnes320300011214570000000570%
Kárásjohka Karasjok260072005803916900000001690%
Kongsberg5003200450410000000410%
Kongsvinger207234210190000000190%
Kvænangen1230003208000000080%
Lebesby40510001005300000000300%
Lier6652530600390000000390%
Løten4015077450380000000380%
Molde311000103000000030%
Målselv8117250015100670000000670%
Namsos702094201100640000000640%
Namsskogan258418400250000000250%
Narvik3913900770360000000360%
Nesset100001001000000010%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron2601200440200000000200%
Nord-Odal2613023420240000000240%
Nordreisa156500600170000000170%
Nærøysund104201300100000000100%
Orkland113024200110000000110%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki1000301015022680000000680%
Rana145078001106115000000001500%
Rendalen120800220120000000120%
Rennebu731111007000000070%
Røros4202812800390000000390%
Saltdal5092200840430000000430%
Sarpsborg135022120120000000120%
Senja3513800420270000000270%
Snåsa211000002000000020%
Steigen604001106000000060%
Steinkjer2440510500240000000240%
Stjørdal1332002209000000090%
Stor-Elvdal702601181150610000000610%
Storfjord160700420130000000130%
Sørfold3261102730290000000290%
Sør-Varanger803515002509840000000840%
Tinn207001540170000000170%
Trysil2317779002118019500000001950%
Unjárga Nesseby4299001800360000000360%
Utgått - Skånland239400640230000000230%
Vadsø274900504220000000220%
Vefsn752223050421750000000750%
Åmot16657831291613015400000001540%
Åsnes1641001208000000080%
Sum 5398348511942615041725700000000