Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta5223000133544741142192537%
Asker105011210101100002820%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu26611006302620023291735%
Beiarn268500140180001012168%
Berlevåg9330000390210205456%
Bodø8330020080100012625%
Brønnøy301000102000000020%
Båtsfjord5120010151001204180%
Dovre6041010061000001517%
Drangedal7220010050000101414%
Evje og Hornnes201001002000000020%
Fauske30810006142920002042513%
Fjaler00000000000000000 
Gildeskål9330030092110206367%
Gjerstad1984040001601100131316%
Grane872527006102593415043177620%
Grong4210010040100001325%
Grue9402120090010001811%
Hamarøy632001006000000060%
Hammerfest114000700110310206555%
Harstad310001013000000030%
Hattfjelldal1845461007185119178134984914227%
Hemnes4302400861351022234133830%
Karasjok2600980076022196101111163579010635%
Kautokeino119050000045950045142257021%
Kongsberg51222001000431010024398%
Kongsvinger2112234000210000000210%
Kvænangen1240002208000100178%
Lebesby4001400100529501180151438%
Lier57221311232441100002424%
Løten39160784403921100373218%
Molde402001003000000030%
Målselv93172600229175164565274829%
Namsos672211415110063662364273640%
Namsskogan199700000160010001155%
Narvik3911110066034052140122231%
Nesseby4291400120742332190182443%
Nord-Fron26013004402111110151619%
Nord-Odal2312033320230000000230%
Nordreisa158500400170000000170%
Nærøysund104203100101001103730%
Oppdal00000000000000000 
Orkland1130211007000000070%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger10011320022020854734166404540%
Rana12829490015531375390732711021%
Rendalen125500110121000001118%
Rennebu4210010041000001325%
Røros4317811053044433000103423%
Saltdal46151300106044062041133128%
Sandnes00000000000000000 
Sarpsborg168600110160000000160%
Senja31119006102700003032410%
Siljan125370001170550000000550%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa210001002000000020%
Sogndal00000000000000000 
Steigen8220021181110003538%
Steinkjer2411027400241000001234%
Stjørdal114400210110000000110%
Stor-Elvdal70270101086061321310105114%
Storfjord183600320140120216833%
Sørfold321210008303320204192428%
Sør-Varanger9238150020314906245112306033%
Tana200010500530522106910929198212841%
Tinn219214230210000011205%
Trysil2289788011210020891155944316519%
Tysnes00000000000000000 
Utgått - Skånland2394006402310221171630%
Vadsø27112005072512515216959%
Valle101000001000000010%
Vefsn6825190013926812103186012%
Åmot176639332716190167831221664712027%
Åsnes106400000100000000100%
Sum 7788567110144416333427471121111187722894740