Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Aurskog-Høland43000010421000140100%
Ballangen291060093028411162151352%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu30014004402212353115750%
Beiarn1946005201715315217089%
Bodø7330010072101015271%
Brønnøy3000000110000101033%
Dovre9061020091121207278%
Drangedal1410101100131101104929%
Evje og Hornnes10100010200010120200%
Fauske2878017302674526226093%
Gildeskål70500300810223080114%
Gjemnes100002002000000020%
Gjerstad142402100027640110121586%
Grane9515150629196681295191366069%
Grong5210110050100001420%
Grue52011100512110050100%
Hamarøy6040010052001205083%
Harstad6120010040111003150%
Hattfjelldal176304000122330135202414103725130574%
Hemnes380170040103152575731082%
Hurum9302220093202108189%
Kongsberg5006800240748158735462892%
Kongsvinger19103442102434233217789%
Kvænangen134000330100210238262%
Lier6623285073167877496412662%
Løten391919844045985631321382%
Meldal1246344002131121191275%
Molde3102110051000102367%
Målselv822044002215110217121014156742890%
Namdalseid2472255002157314121088%
Namsos461417014600516104761341774%
Namsskogan21472560024410152131162%
Narvik104211210110321118380%
Nissedal11000000110000010100%
Nord-Fron26022007303222636423988%
Nord-Odal25130334202547013217868%
Nordreisa1585004001712233011673%
Nærøy1858055002343115115883%
Oslo10000010010010001010%
Porsanger Porsángu Porsanki0010000100000001
Rana661520020511061216161630121024155%
Rendalen39208151451063443261204351%
Rennebu9300022071010013433%
Røros3922906500421110445135790%
Saltdal4841900122138555712438079%
Sarpsborg1590222201722222212580%
Skånland201040063023832052203100%
Snåsa261005001200001011150%
Steigen60400110613100160100%
Steinkjer275911440033361041151856%
Stjørdal13412222013232123130100%
Stor-Elvdal72320111486071141043105462564%
Storfjord1675005201930214111869%
Sørfold33416018203157638231094%
Tinn2282014401924003211850%
Tranøy35141600940433104141232066%
Trysil19948821124180174212721927211264863%
Valle100001001000000010%
Vefsn811423001414567713511952464%
Våler652580010907911138389522780%
Åmot1244582620121101221781031613675554%
Åsnes155400310132000215833%
Sum 4956839613827515712819722752862041573221831427