Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Aurskog-Høland4300001040100001325%
Ballangen291580084035301151112438%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu30014004402212333113943%
Beiarn2055005201703214111655%
Bodø7330010072001014357%
Brønnøy3020000130000101233%
Dovre9061020090021104544%
Drangedal14211110060101002414%
Evje og Hornnes10100010200010120200%
Fauske28880183028514141161257%
Gildeskål70500300800223071100%
Gjemnes100002002000000020%
Gjerstad14403100082201106243%
Grane952221010410228971166179563359%
Grong521011005000000050%
Grue5201110050100001420%
Hamarøy6050010061001204267%
Harstad6120010040011002233%
Hattfjelldal17631490012273115012161173419995156%
Hemnes380190050113551664527871%
Hurum9302220091201105456%
Kongsberg500410045050286533272354%
Kongsvinger198332110182121219947%
Kvænangen134000330100110226446%
Lier668285074153134352183527%
Løten391608654039563431221756%
Meldal1244342001711130061150%
Molde3102110051000102367%
Målselv8222390023180102127913134584471%
Namdalseid2482245002156314019279%
Namsos46131501170046673561281861%
Namsskogan2173056002141005212957%
Narvik104211210110121116560%
Nissedal11000000110000010100%
Nord-Fron260900330150111216923%
Nord-Odal25120313202113012181332%
Nordreisa1585004001701122061140%
Nærøy1866025001931014110956%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki0010000100000001
Rana66063000054117910111125107641115%
Rendalen39165101151048332250153338%
Rennebu9300022070000011611%
Røros392250850040893451301077%
Saltdal4862000122141413592241750%
Sarpsborg143022220110121015636%
Skånland20104006302342205215875%
Snåsa261005001200001011150%
Steigen6040011060110013350%
Steinkjer276051350029351041141552%
Stjørdal134122210121120228462%
Stor-Elvdal72290101384064782172273738%
Storfjord1675035202220203181450%
Sørfold334170182032443272221067%
Tinn2282014401903002271232%
Tranøy3514180094045362021143140%
Trysil1994282112618017012191762319967448%
Valle100001001000000010%
Vefsn81212700261672569278373546%
Våler65149001090697118078412863%
Åmot1243382216101009912480118435635%
Åsnes156200310122000215733%
Sum 4456408812527516613718761691831521102621321008