Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Aurskog-Høland420000103000000030%
Ballangen2910700630260000000260%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu3001400430210000000210%
Beiarn195500410150000000150%
Bodø733001007000000070%
Brønnøy302000002000000020%
Dovre110620120110000000110%
Drangedal1422111108000000080%
Fauske288701820260000000260%
Folldal00000010100000001 
Gildeskål706003009000000090%
Gjerstad146033000120000000120%
Grane95212201041522940000000940%
Grong512011005000000050%
Grue510110003000000030%
Hamarøy605001006000000060%
Harstad612001004000000040%
Hattfjelldal17635520013333516800000001680%
Hemnes32016001006320000000320%
Hurum930222009000000090%
Kongsberg5004000550500000000500%
Kongsvinger228321210170000000170%
Kvænangen1340002309000000090%
Lier6672650830490000000490%
Løten3915043440300000000300%
Meldal123024200110000000110%
Molde310101003000000030%
Målselv821626001760650000000650%
Namdalseid247047300210000000210%
Namsos49148013800430000000430%
Namsskogan207408400230000000230%
Narvik103310210100000000100%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260800440160000000160%
Nord-Odal2612013320210000000210%
Nordreisa158700000150000000150%
Nærøy187402400170000000170%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki00010000100000001 
Rana6607500005613100000001310%
Rendalen4015668520420000000420%
Rennebu930002207000000070%
Røros3902612500340000000340%
Saltdal48621001210400000000400%
Sarpsborg156022220140000000140%
Skånland2010400630230000000230%
Snåsa211000002000000020%
Steigen604001106000000060%
Steinkjer2470613400300000000300%
Stjørdal134122210120000000120%
Stor-Elvdal72290711830580000000580%
Storfjord162500520140000000140%
Sørfold3351501820310000000310%
Tinn227200430160000000160%
Tranøy3510800420240000000240%
Trysil1993762002217013800000001380%
Valle100001001000000010%
Vefsn812730002716820000000820%
Våler6543000880500000000500%
Åmot1242691711890800000000800%
Åsnes156500310150000000150%
Sum 4175847111024315813517180000000