Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Ballangen291160075029111223101934%
Balsfjord31000110310001130100%
Bardu300180043025114332141147%
Beiarn2145104201614324216076%
Bodø8320020071400207088%
Brønnøy200000000000000000%
Dovre1106201201132111210191%
Drangedal10430010082201207170%
Evje og Hornnes11000100201000011100%
Fauske3276017102227227222069%
Folldal00000000000000000 
Gildeskål90600210913013190100%
Gjemnes10000100100000110100%
Gjerstad1413021000164201209764%
Grane94122700142165141010716865069%
Grong5111110051100103260%
Grue74011100742100070100%
Guovdageaidnu Kautokeino201000001000000010%
Hamarøy7210020051101205071%
Harstad6030010041010103150%
Hattfjelldal23830601012239153272324233224153064%
Hemnes32013009062856357228088%
Hurum84100210812112180100%
Kongsberg507250042038881121211742%
Kongsvinger2094322102134412115675%
Kvænangen12400032092020127258%
Lier66113230410511082334302145%
Løten4018081175049772254272268%
Meldal113014200101103218273%
Molde311000103000000030%
Målselv8124320017122871711711158691885%
Namdalseid2462363002085114019179%
Namsos491115014700471187073361173%
Namsskogan2586093002665333020680%
Narvik104210220111131219290%
Nissedal11000000101000010100%
Nord-Fron26113005402331231414954%
Nord-Odal2617036410315110221211081%
Nordreisa15750040016431530160107%
Nærøy2058026002115332014770%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki00010000100000001 
Rana13904900405110414723132918104075%
Rendalen411778962049752141202949%
Rennebu7311110071020104357%
Røros37328136004110128241374100%
Saltdal508140074235510527635070%
Sarpsborg13522112013233113130100%
Skånland2386007402564133219683%
Snåsa210100002000000020%
Steigen6030001041011014067%
Steinkjer243021930027332034151263%
Stjørdal13422221013323221130100%
Stor-Elvdal70290111011806913685103452464%
Storfjord160700420131121409456%
Sørfold3259008302544238425078%
Tinn2081115402032124214670%
Tranøy3512100053030542232181251%
Trysil170617910191601762219211728141215571%
Vefsn8217190004165616862141056068%
Våler683831007408012152079453566%
Åmot1345592933159015021171162011866464%
Åsnes16109002202320002261738%
Sum 5225909013723514213718533092731941522961731397