Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta5223100741146610349537971%
Asker83011210822112080100%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu30118005202614363320667%
Beiarn2265004201740303313459%
Berlevåg9200040282010306267%
Bodø8120030060102306075%
Brønnøy200000000000000000%
Båtsfjord51100102530200050100%
Deatnu Tana200125800701242011526252051411782389%
Dovre6041010060031004267%
Drangedal6220000041101003150%
Evje og Hornnes2010010020001001150%
Fauske38913017203294417429376%
Fjaler00000000000000000 
Folldal00000000000000000 
Forsand00000000000000000 
Gildeskål80500300800512080100%
Gjerstad15100420001674111014293%
Grane851039001535908111271611652576%
Grong4101110040000112250%
Grue8402110081210004450%
Guovdageaidnu Kautokeino11905700550281402414172812776365%
Hamarøy71400200712111170100%
Hammerfest115020400111030307464%
Harstad6030010040012104067%
Hattfjelldal211369124019682201731202732331606076%
Hemnes4201800521136246411431574%
Kárásjohka Karasjok2604860089039218199222151271496957%
Kongsberg5018300035056888476411582%
Kongsvinger2191443102244433018486%
Kvænangen125003410133011117658%
Lebesby4051400130537443376271068%
Lier64282811330647114645372758%
Løten4021265450431175235331083%
Molde311000002000000020%
Målselv8118330020150861299101510652180%
Namsos66231731711007118159793611092%
Namsskogan25931860027540131141356%
Narvik39161300104043251263192449%
Nissedal110000001000000010%
Nord-Fron260160044024322202111342%
Nord-Odal25132134302637132218872%
Nordreisa15480060018631150162107%
Nærøysund104201300102211107370%
Oppdal00000000000000000 
Orkland114123300132111106755%
Oslo10000010011000001010%
Porsanger Porsángu Porsanki10034210230331026121193012802280%
Rana14417800905814688251240111044272%
Rendalen131900220142130129569%
Rennebu7311110072110105271%
Røros4203314800461051490291769%
Saltdal531219001121454138312242379%
Sarpsborg1682032101623142113381%
Senja351580042029322230121734%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa2101000021000001150%
Sogndal00000000000000000 
Steigen62200200612002160100%
Steinkjer24813780027612116171071%
Stjørdal133300220103102219169%
Stor-Elvdal7027012109506312119386491470%
Storfjord1608005301631124213381%
Stryn00000000000000000 
Sørfold30311027002313629122173%
Sør-Varanger92361600260169491695341742080%
Tinn1971133201722232112563%
Trysil2299710012201802383543221234271736576%
Tysnes00000000000000000 
Unjárga Nesseby42910002200412436133311074%
Utgått - Skånland2384005302053222317374%
Vadsø27412005062723169324389%
Valle00000000000000000 
Vefsn751327030326721077498452760%
Åmot1666493433181301712426191221141165570%
Åsnes156400210131211218553%
Sum 6429798612349713646529283463673172605452952130