Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta52210001307410000000410%
Asker105012110100000000100%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu3301800430250000000250%
Beiarn226400420160000000160%
Berlevåg920202006000000060%
Bodø832003008000000080%
Brønnøy200000101000000010%
Båtsfjord512001015000000050%
Deatnu Tana200067003305315300000001530%
Dovre604101006000000060%
Drangedal603000003000000030%
Evje og Hornnes200000000000000000%
Fauske289204634280000000280%
Fjaler00000000000000000 
Forsand00000000000000000 
Gildeskål905003109000000090%
Gjerstad156052000130000000130%
Grane851431001734870000000870%
Grong412010004000000040%
Grue840111007000000070%
Guovdageaidnu Kautokeino119045000045900000000900%
Hamarøy604002006000000060%
Hammerfest115020400110000000110%
Harstad603001004000000040%
Hattfjelldal2215577000216722000000002200%
Hemnes45023008410450000000450%
Kárásjohka Karasjok260079006502516900000001690%
Kongsberg60222000000420000000420%
Kongsvinger215022110110000000110%
Kvænangen124002310100000000100%
Lebesby40010001000200000000200%
Lier64221711210440000000440%
Løten3115077540380000000380%
Molde311000002000000020%
Målselv8514240017130680000000680%
Namsos6220104181000620000000620%
Namsskogan216403400170000000170%
Narvik38141300840390000000390%
Nord-Fron260600330120000000120%
Nord-Odal2511023420220000000220%
Nordreisa168500300160000000160%
Nærøysund123302300110000000110%
Oppdal00000000000000000 
Orkland125024300140000000140%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger Porsángu Porsanki1005251021016680000000680%
Rana13508200674814300000001430%
Rendalen1302000103000000030%
Rennebu731111007000000070%
Røros4202722700380000000380%
Saltdal531419001020450000000450%
Sarpsborg1600000000000000000%
Senja3113700420260000000260%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa211000002000000020%
Sogndal00000000000000000 
Steigen622002006000000060%
Steinkjer249037500240000000240%
Stjørdal114400210110000000110%
Stor-Elvdal70240119850570000000570%
Storfjord160700430140000000140%
Sørfold2971201800280000000280%
Sør-Varanger923617002337860000000860%
Tinn187124210170000000170%
Trysil2338391001511020000000002000%
Tysnes00000000000000000 
Unjárga Nesseby42180001800360000000360%
Utgått - Skånland239400540220000000220%
Vadsø275900504230000000230%
Valle101000001000000010%
Vefsn651822010420650000000650%
Åmot16763828261516015600000001560%
Åsnes157400100120000000120%
Sum 6128307810339213334124890000000