Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta5224000122947126449641679%
Asker9501012092102117278%
Balsfjord4200011040100102250%
Bamble02000110410001131 
Bardu26313007202524533219673%
Beiarn3296001201834411114444%
Berlevåg9250030111312131110122%
Bjørnafjorden0000000000000000
Bodø85600100121200003938%
Brønnøy311000013000000030%
Båtsfjord52300201821212080160%
Dovre8051011081220207188%
Drangedal5300000031000001220%
Evje og Hornnes20100010200100120100%
Fauske318140022531243325191261%
Fjaler00000000000000000 
Gildeskål9320011070320117078%
Gjerstad2093040001627001212460%
Grane12439360091571068131061115634351%
Grong4120000030000011225%
Grue9402111092200105456%
Hamarøy73200110712111170100%
Hammerfest11400070011222050110100%
Harstad3100001021001002067%
Hattfjelldal186667603617131812830231313181255667%
Hemnes4816210066150655466321867%
Karasjok260588009700190291516104841226847%
Kautokeino1190380045008300103210344929%
Kongsberg5128210010050394113212941%
Kongsvinger19102340001924010181142%
Kvænangen12400031080320117158%
Larvik04000110610002033 
Lebesby4001500110632414710127568%
Lier4020141111139364132192048%
Løten3918066440382114432261267%
Malvik0900600015210100411 
Meråker41281894000598110422273266%
Molde110000001000000010%
Målselv9220410023101951216129155692675%
Namsos6140637600629103472352757%
Namsskogan1887000001511010031217%
Narvik321214006503775437531697%
Nesseby4212500110114841076133435102%
Nord-Fron260130044021221212101138%
Nord-Odal231302232022450012121052%
Nordreisa1683006001763105015294%
Nærøysund105202100102411008280%
Oppdal00000000000000000 
Orkland11410110072100003427%
Oslo1010000001000000010%
Porsanger100436604401510514161310346931293%
Rana180584500151614148242713821171103861%
Rendalen157500110145200119560%
Rennebu4210010041000102250%
Røros43217111450494187233371286%
Saltdal4622210067056566373302665%
Sandefjord216000230110500139243%
Sandnes00000000000000000 
Sarpsborg168700010163211119756%
Senja311280061128335022151348%
Siljan14579000282201296800552410517%
Sirdal300000000000000000%
Skien02000110410001131 
Snåsa2100100021000001150%
Sogndal00000000000000000 
Steigen72200311911301172100%
Steinkjer23171142002533101191639%
Stjørdal24115232002348113118575%
Stor-Elvdal692801098606171345117471468%
Storfjord1847004101624123214278%
Sørfold331090180129221461161348%
Sør-Varanger92481600244131051919543210891697%
Tana200258700220521862824281942201612581%
Tinn2183224202100011021910%
Trysil22196811017120207333211325131179053%
Tysnes00000000000000000 
Ullensaker5210010041100103160%
Utgått - Skånland2497008302772215320783%
Vadsø270100010042442528324089%
Valle110000001000000010%
Vefsn7821250185363765487372647%
Åmot1817393230181901813130131033101275470%
Åsnes106400000100100001910%
Sum 10349018310353419416130103994432641784612181963