Jaktår: Kalenderår: Art:
Gr.
kvote
TildeltSkuttTotal
KommuneKalvUngdyr1,5 år Oks1,5 år KuEldre OkseEldre KuFritt dyrSumOksekalvKukalv1,5 år Okse1,5 år KuEldre OkseEldre KuSumRestFellingsprosent
Alta52230001245441010128839575%
Asker105011210103200319190%
Balsfjord310001103000000030%
Bardu26610006302543056220577%
Beiarn2696001402013121311942%
Berlevåg9330000390310307278%
Bodø8340010081100024450%
Brønnøy300000000000000000%
Båtsfjord5120010151001204180%
Dovre6041010061011104267%
Drangedal7320010060000202429%
Evje og Hornnes2010010021000001150%
Fauske30810006142961417524580%
Fjaler00000000000000000 
Gildeskål93300300921303090100%
Gjerstad199303000151221017837%
Grane87154600562597114126179593868%
Grong4220010050100102350%
Grue9402120090110103633%
Hamarøy6330000061210004267%
Hammerfest1140007001103106010191%
Harstad31000101310200030100%
Hattfjelldal184458700721512112921271532211456679%
Hemnes4302000741041346510836584%
Karasjok260210600880212172118162060101457256%
Kautokeino119054000045990057252396033%
Kongsberg5128210200051774303242747%
Kongsvinger21122340012222210071533%
Kvænangen12400022080112015342%
Lebesby40013001001033643211228570%
Lier6329161143256533030144222%
Løten39160784403998614634587%
Molde402001003000000030%
Målselv9320360023101909131081110612966%
Namsos67251281410006910894117492073%
Namsskogan19127000001913100051426%
Narvik3911130066036184364261067%
Nesseby4291400120641495513339293%
Nord-Fron26015004402331243316762%
Nord-Odal24140243102457143121388%
Nordreisa1565005001633422014293%
Nærøysund104203100102102106460%
Oppdal00000100100000001 
Orkland11322200092200015445%
Oslo1000001001000000010%
Porsanger100124200220251011014672813782378%
Rana12822670013531461017231028171054182%
Rendalen125500110124120018467%
Rennebu4210010042000103175%
Røros4321819530471192142291867%
Saltdal46141600104044276096301465%
Sandnes00000000000000000 
Sarpsborg18106001101874211116289%
Senja3111110061029524141171255%
Siljan125370001170554130235272822%
Sirdal300000000000000000%
Snåsa2100010020000101150%
Sogndal00000000000000000 
Steigen82200211822101280100%
Steinkjer241641650032250040112146%
Stjørdal114400210111110227464%
Stor-Elvdal70280101096063685653333047%
Storfjord1837003201523312213272%
Sørfold321011008303262429225778%
Sør-Varanger9239150019317931713372810781585%
Tana200010000530502032024242258301782589%
Tinn2192142302133111514767%
Trysil2289889011210021019311412191310810247%
Tysnes00000000000000000 
Ullensaker520001003000000030%
Utgått - Skånland23106006402664333221591%
Vadsø27112005062423636222281%
Valle101000001000000010%
Vefsn681725007535761244115421562%
Åmot176659342818200174252319725151146065%
Åsnes106400000101100002820%
Sum 7889737410145215334128823393622721975092521931